Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
СПОЧАТКУ КОРИСТУВАТИСЯ АПАРАТОМ МОЖЕ БУТИ незвично,
ОСОБЛИВО ЯКЩО ВТРАТА СЛУХУ У ВАС зазнавала прогресу протягом КІЛЬКОХ РОКІВ.

Адаптація до слухових апаратів

Щоб звикнути до нових звуків і адаптуватися до слухового апарату, буде потрібно час і терпіння. Намагайтеся носити слуховий апарат якомога частіше, щоб повною мірою скористатися його перевагами. Кожен день протягом одного-двох перших тижнів збільшуйте час носіння апарата.
З якими проблемами ви можете зіштовхнутися?
Відчуття "закладеності" в вусі (оклюзія)
При першому використанні слухового апарату іноді виникає відчуття, що у Вас закладені вуха. Цей ефект називається "оклюзія". Деякі користувачі спочатку скаржаться, що у них "немов у вухах беруші". Для зняття цього ефекту в індивідуальних вушних вкладинкахх або в самому апараті, якщо це внутрішньовушний, потрібно робити вентиляцію. Це дозволить природним звукам проходити в вухо і краще пристосуватися до носіння слухового апарату. При використанні апаратів відкритого протезування можлива повна відсутність ефекту оклюзії.
Ваш власний голос звучить по іншому
Коли ви тільки почнете носити слуховий апарат, власний голос здасться Вам голосніше звичайного. Продовжуйте носити апарат, і з часом ви звикнете до зміненого звуку голосу.
В слухових апаратах чутно свист (зворотній зв'язок)
Іноді в слуховому апараті виникає різкий свист, який називається «зворотним зв'язком».
Він може з'являтися, наприклад, при фіксуванні пристрою в вусі, при надяганні одягу через голову, коли Ви обнімаєтеся з ким-небудь або навіть просто підносите руку до вуха.
В слухових апаратах, розроблених компанією Unitron, застосовується технологія придушення зворотного зв'язку. Це дозволяє істотно зменшити свист і пов'язані з ним неприємні відчуття.