Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Все більше людей сьогодні страждають депресією.
Як депресія впливає на людину?
І чи може вона стати причиною серйозного захворювання?

Депресія може
привести до втрати слуху

Вчені встановили зв'язок між депресією і погіршенням слуху: "У зв'язку з поширеністю втрати слуху, її природою і кількістю проблем, які виникають згодом, легко припустити, що вона може бути однією з причин депресії. І найцікавіше, що це відбувається більше серед людей в віці від 18 до 70 років ".
АМЕРИКАНСЬКА АКАДЕМІЯ АУДІОЛОГІЇ ПОВІДОМИЛА НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ, ЯКІ ДОВОДЯТЬ ЗВ'ЯЗОК МІЖ ВТРАТОЮ СЛУХУ І ДЕПРЕСІЄЮ.
Експерти з аудіології і лікарі, представники Національного інституту охорони здоров'я (м Бетесда, штат Меріленд, США) і Національного інституту професійної безпеки та охорони здоров'я CDC (м Цинциннаті, штат Огайо, США) провели дослідження для оцінки поширеності депресії серед дорослих з втратою слуху і різних пов'язаних з цим факторами ризику.
Робота дослідників грунтувалася над національною вибіркою більш ніж 18 000 людей у віці від 18 років і старше, які відповідали на опитувальник для оцінки їх депресії і вели звіти про самоспостереження за втратою слуху. Дані були отримані через Експертизу Національних обстежень здоров'я і харчування 2005-2010.

Пацієнти з депресією від легкого до важкого рівня, повідомляли в 5% випадків, що чують на "відмінно", а 7% людей оцінили свій слух на "добре" (Анкета пацієнта [PHQ-9], оцінка 9-ти елементів здоров'я, масштаб результатів за шкалою більше, або дорівнює 10). На відміну від цього, для тих, хто самостійно повідомляли, що страждають від невеликих проблем зі слухом, рівень депресії був трохи більше 11%. Також було відзначено, що жінки в середньому мали більш високий рівень депресії, ніж чоловіки. Також зниження слуху збільшувало поширеність депресії, за винятком зовсім глухих учасників. А найцікавішим, повідомили автори, що для людей старше 70 років, не було ніякого зв'язку між втратою слуху і депресією.
У своїй статті доктор Лі і його колеги, вказують на актуальність їх висновків: "Після обліку стану здоров'я та інших факторів, в тому числі проблем з оцінкою втрати слуху і аудіометрії, особливо наголошувалося, що втрата слуху значно пов'язана з депресією, особливо у жінок. Медичні працівники повинні бути обізнані про підвищений ризик виникнення депресії серед людей з вадами слуху ".
Джерело: Лі CM, Чжан XH, і ін. Порушення слуху у дорослих пов'язане з депресією в США, Експертиза Національних досліджень здоров'я і харчування 2005-2010. JAMA Отоларингологія. 2014 квітень; 140 (4): 293-302; Американська академія аудіології
Слуховий апарат допоможе Вам повністю, або частково відновити колишній рівень слуху і отримати нормальну розбірливість мови.
Це може зняти напругу і повернути радість повноцінного життя.