Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Слухові апарати бувають великими. ми пропонуємо незамітні!

Moxi Fit

Слуховий апарат Moxi Fit - це найменший у світі слуховий апарат, який перезаряджається! Незважаючи на малі розміри, слухові апарати Moxi Fit мають досить широкий діапазон налаштувань, завдяки чому ми можемо індивідуально налаштувати апарат так, щоб він ідеально відповідав вашому унікальному способу життя..
Moxi Fit - дарує свободу!
Завдяки унікальному дизайну апарат майже не замітний.
У ньому Ви завжди будете відчувати себе природно і комфортно. Зарядіть апарат вночі, щоб розмовляти протягом усього дня. Крім того, в будь-який момент можна вставити повітряно-цинкові батарейки, завдяки чому Ваші апарати будуть завжди готові до роботи.
Порівняння технологічних рівнів
І хоча апарат Moxi Fit є невеликим, в ньому представлено чимало технологій, які автоматично допомагають Вам чути краще за будь-яких обставин.
1
Moxi Fit Pro
Moxi Fit Pro - це слухові апарати преміум-класу, завдяки злагодженій роботі один з одним, автоматично допомагають Вам краще чути розмови в будь-якому оточенні. При високому рівні фонового шуму слухові апарати фокусуються на розмові з будь-якого напрямку. Ви зможете легко насолоджуватися природним слухом і якісним прослуховуванням музики без жодної напруги.
2
Moxi Fit 800
Робота двох слухових апаратів Moxi Fit 800 забезпечить підтримку зв'язку між ними і автоматично допоможе Вам краще чути розмови в будь-якому оточенні, особливо в умовах значного фонового шуму. Ви зможете насолоджуватися природним слухом і музикою без жодної напруги.
3
Moxi Fit 700
Робота двох слухових апаратів Moxi Fit 700 забезпечить підтримку зв'язку між ними і автоматично допоможе Вам краще чути, особливо в умовах значного фонового шуму. Ви зможете насолоджуватися природним слухом без жодної напруги.
4
Moxi Fit 600
Слухові апарати Moxi Fit 600 автоматично допомагають Вам краще чути розмови в певних ситуаціях і просто під час відпочинку.
5
Moxi Fit 500
Moxi Fit 500 - це слухові апарати, які допомагають Вам чути краще, особливо в тиші.
Заряджай слухові апарати Moxi Fit R, щоб чути цілий день
Досить просто заряджати
Просто помістіть слухові апарати в зарядний пристрій, і вони повністю зарядяться за 6-7 годин для подальшого використання протягом всього дня.
Дуже легко використовувати
Одного акумулятора вистачає на цілий рік, тому немає необхідності постійно міняти батарейки.
Завжди напоготові
Якщо Ви забули зарядити слухові апарати, можна в будь-який момент вставити повітряно-цинкові одноразові батарейки і надалі насолоджуватися розмовами.
Екологічні
Один акумулятор замінює до 100 одноразових
батарейок. І кожна з них повністю придатна для
повторної переробки.
Виберіть колір, який підійде саме Вам!
Слухові апарати зображені в натуральну величину. Фактичні кольори можуть відрізнятися від зображених.
Бежевий (01)
Золотий пісок (S2)
Еспрессо (P4)
Платиновий (P6)
Блискуче олово (S5)
Олов'яний (P7)