Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Аксесуари для слухових апаратів Unitron

Ми вважаємо, що аксесуари покращують якість слуху. Тому ми розробляємо наші аксесуари для вирішення реальних проблем наших клієнтів. Переконайтеся самі в тому, що вони прості у використанні і допомагають Вам почути природний звук з легкістю.
TV Connector
Легко підключайте їх без стримера
Аксесуар TV Connector може автоматично перемикати слухові апарати в телевізійну програму і звільняє Вас від необхідності носіння стримера. Ви зможете миттєво насолоджуватися високоякісним стереозвуком і бездротовим з'єднанням через свої слухові апарати. Так гучність телевізора вже не буде заважати іншим і буде зручна для всіх. Аксесуар TV Connector працює з ноутбуками, планшетами та стерео-системами. Аксесуар TV Connector сумісний з слуховими апаратами Moxi All і апаратами на частоті 2,4 ГГц
Зарядний пристрій
Легко перезаряджайте свої слухові апарати поки спите і використовуйте їх цілий день
З зарядним пристроєм Ви зможете протягом ночі за 6-7 годин зарядити свої слухові апарати. А якщо раптом забули зарядний пристрій, то замініть їх на звичайні повітряно-цинкові батарейки в будь-який час для продовження безперервного прослуховування.

Зарядний пристрій дуже простий у застосуванні. Немає ні рухомих частин, ні кришок, ні перемикачів, ні клавіш для натискання. Просто опустіть слуховий апарат в гніздо у верхній частині зарядної підставки для зарядки срібно-цинкових акумуляторів. Зарядний пристрій має магніти для залучення і утримання слухових апаратів в гнізді, що забезпечує ідеальне розташування і контакт із зарядними майданчиками.

Зарядний пристрій живиться за допомогою USB-штекера. Світлодіодні індикатори відображають стан процесу підзарядки.

Цей зручний комплект сумісний з апаратами Moxi All, Moxi Fit або Stride M.
Пульт керування Remote control 2
Керуйте самі своїм слухом
Ідеально підходить для пацієнтів, які хочуть більше контролювати свої апарати і управляти самим процесом прослуховування. Пульт дистанційного керування 2-го покоління дозволяє непомітно і легко регулювати гучність і перемикати програми.
Пульт керування Remote control
Спрощений пульт керування
Основні функції по кліку!
Цей пульт ідеально підходить для пацієнтів, які хочуть звичайного і простого контролю над основними функціями своїх слухових апаратів.
Керування IIC
Керуйте наймініатюрнішими внутрішньовушними слуховими апаратами
Цей маленький пульт дозволяє зручно регулювати гучність або перемикатися між програмами на самих мініатюрних внутрішньовушних слухових апаратах.
uStream
Використовуйте стример для надійного підключення до Bluetooth-пристроїв
Пацієнти відчувають стереозвук завдяки простому, більш надійному підключенню до бездротових пристроїв, таким як мобільні телефони, телевізори, MP3-плеєри та інші Bluetooth-пристрої.
uDirect 3
Насосолоджуйтесь потоковою передачею
Цей елегантний аксесуар дозволяє безпосередньо підключатися до пристроїв, таким як мобільні телефони, телевізори, FM-приймачі і MP3-плеєри, зі стереозвуком і тривалим часом автономної роботи.
uDirect 2
Підключайте. Налаштовуйте. Насолоджуйтесь.
Цей елегантний аксесуар для підключення hands-free забезпечує дротове та / або бездротове підключення до мобільних телефонів, телевізорів, FM-приймачів і MP3-плеєрів. Додатковий мікрофон дозволяє носити uDirect 2 під курткою і раніше насолоджуватися чіткими телефонними розмовами.
uMic
Почуйте це від джерела
Ця персональна бездротова мікрофонна система дозволяє легше чути співрозмовників в складних умовах прослуховування. Прикріпіть uMic за допомогою вбудованого кліпу, або петлі для шнура і передайте аудіо безпосередньо на обидва слухових апарати через uDirect 2.
uTV 3
Телебачення, яке чудово звучить для кожного
Одягнувши слухові апарати з uTV3, можна насолоджуватися переглядом телевізора, регулюючи гучність, яка подається через бездротові слухові апарати, незалежно від загального рівня гучності для інших.
uTV3 подає звук з телевізора безпосередньо на обидва слухових апарати, забезпечуючи більш приємний звук від телевізора.

• Більш приємне звучання телевізора для всіхОдягнувши слухові апарати Ви можете контролювати свою власну гучність, а не гучність телевізора. Ваші оточуючі можуть дивитися телевізор на комфортному рівні звуку.

• Чудова якість звукуСтерео звук. Немає затримок. Зменшення негативного впливу шуму навколишнього середовища при попаданні в СА.

• Будьте завжди на зв'язкуМожете вільно пересуватися в радіусі 30 метрів. Ніколи не пропустіть момент з телепередачі.
uTV 2
Зробіть своє життя цікавішим
Аксесуар uTV 2 безпровідно відправляє аудіо-звук з телевізорів, стереосистем та комп'ютерів безпосередньо на обидва слухових апарати через uDirect 2. Він дає можливість контролю над обсягом звуку і діє як база для зарядки і зберігання для uDirect 2.

uTV2 представляє рішення проблеми перегляду телевізора для людей із вадами слуху, а також їх сімей. Посилає звук безпосередньо в слуховий апарат користувача, щоб забезпечити достатню гучність без негативного впливу на оточуючих.
iCube II
Аксесуар для спеціалістів зі слухопротезування
Ви можете використовувати iCube II для більш швидкого і легкого бездротового з'єднання і налаштування слухових апаратів.
Пульт керування Smart Control
Насолоджуйтесь можливістю контролю
Цей повнофункціональний пульт дистанційного керування дозволяє пацієнтам легко виконувати широкий спектр налаштувань своїх слухових апаратів. Дозволяє контролювати комфорт і ясність прослуховування в режимі реального часу.