Беруші індивідуальні (пара)

вкладинки
Індивідуальні беруші - це м'які гідроізоляційні затички у вуші.
Вони будуть сидіти "як влиті" у ваших вухах, бо виготовляються строго за індивідуальним зліпком вух. Виконання беруші за зразком індивідуального зліпка дозволяє забути про те, що вони взагалі існують.
Застосовувати їх можна з першого року життя, не боячись, що вони можуть викликати будь-яку алергію. Адже виготовляються зі спеціального антиалергенного силікону.
Індивідуальні беруші застосовують дорослі і діти на вулиці від сквозняків (повна раковина), або вдома для забезпечення здорового сну (канальні). Для плавців можливе виготовлення кольорових нетонучих беруш (канальні чи скелетні) для захисту вушей від надмірної вологи та зайвого тиску. Беруші також захистять ваш слух від гучних різких звуків на виробництві (канальні чи полуканальні), на концерті чи гучній вечірці (канальні чи полуканальні). Беруші стануть чудовим рішенням для використання при перельоті в літаку.
Вони допоможуть при перепадках тиску та допоможуть заглушити зайві шуми: гулкіт розмов, храп, плач дитини. Радимо почати використання беруш для індивідуального захисту вже сьогодні!
При замовлені індивідуальних беруш Ви маєте приїхати до нашого центру для зняття зліпків ваших вух. Або надати нам зліпки ваших вух (можна поштою), які знято не більше 2 років (дорослий) чи 6 місяців (дитина).
Click to order
Ваш заказ
Total: 
ФИО
E-mail
Телефон
Способ оплаты
Способ доставки
Нажимая на кнопку, Вы даёте согласие на обработку своих персональных данных. Ваши персональные данные будут использоваться исключительно в целях связи с вами для предложений услуг и товаров, реализуемые ООО "ВАШ СЛУХ НАША ЗАБОТА", и не будет передаваться третьим лицам.