Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Про нас

ТОВ "ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА" - офіційний дистриб'ютор слухових апаратів канадської компанії UNITRON HEARING Ltd в Україні
Ми маємо в своєму розпорядженні всі можливості для надання високоефективної і якісної допомоги людям з порушенням слуху. У кожної людини порушення слуху може бути викликано різними причинами і втрата слуху у кожного різна. Для того, щоб виявити втрату слуху і почати правильно боротися з нею, необхідно записатися на прийом до фахівця і перевірити слух.
У наших центрах Вам буде надано повний комплекс необхідних послуг по діагностики слуху і слухопротезуванню.
Крім того, у нас Ви можете придбати все необхідне для комфортного користування слуховим апаратом: батарейки, фільтри, універсальні вушні вкладиші, осушувальні таблетки.
Співробітники нашої фірми і її регіональні представники - висококваліфіковані фахівці, які проведуть якісну діагностику, підберуть і налаштують слуховий апарат відповідно втрати слуху клієнта. На базі власного сервісного центру здійснюємо гарантійний та післягарантійний ремонт і сервісне обслуговування всіх апаратів марки Unitron.
Співпрацюємо з фондами соціального страхування та благодійними організаціями
За додатковою інформацією звертайтесь до головного офісу.

Наші переваги

Кожен день ми докладаємо всі зусилля, щоб зробити життя наших клієнтів комфортним та щасливим
Заміна на час ремонта
При ремонті вашого слухового апарату більше 5 днів, надамо Вам інший слуховий апарат безкоштовно
Міжнародна
гарантія
Ми є офіційним дистриб'ютором компанії Unitron, що дозволяє нашим клієнтам обслуговуватися в будь-якому представництві по всьому світу

Наші нагороди та сертифікати

Компанія 2019 року
В результаті проведеного експертного аналізу ТОВ "ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА" рекомендовано як пріоритетну компанію в області слухопротезування і перевірки слуху і нагороджена відзнакою як найкраща компанія 2019 года!
Вручені нагороди «КОМПАНІЯ РОКУ 2019» - це офіційне підтвердження першості нашої компанії в галузі слухопротезування, підтвердження надійності в партнерстві, підтвердження престижності як роботодавця, а також підтвердження надання якісних послуг.
Вибір споживача 2018 року
ТОВ "ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА" була визнана споживачами товарів і послуг всієї України найкращим продавцем слухових апаратів в 2018 році. Вручені нагороди "Вибір споживача 2018" підтверджують право першості ТОВ "ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА" серед інших компаній цієї сфери діяльності. Згідно з підсумками всеукраїнського маркетингового дослідження 2018 року, компанія "ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА" отримала нагороду "Вибір споживача 2018" завдяки фінансово-економічним показниками компанії і позитивним відгуками всіх що беруть участь в опитуванні споживачів України.
Сертифікація і реєстрація в МОЗ України

Слухові апарати Unitron в обов'язковому порядку регулярно проходять сертифікацію і реєстрацію в МОЗ України і відповідають суворим технічним і гігієнічним нормам.

При реєстрації в МОЗ України слухові апарати Unitron завжди перевіряються на такі параметри як:
- посилення і обробка звуку;
- аналізують склад матеріалів, з яких виготовлений апарат, оскільки він тривалий час перебуває в безпосередньому контакті зі шкірою людини.

Якщо Ви вирішили стати нашим регіональним партнером,
або у Вас є цікава пропозиція комерційного або рекламного характеру,
звертайтеся до Світлани по тел.: 097 983 7161