Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Внутрішньоканальні слухові апарати

Внутрішньоканальні слухові апарати відносяться до групи внутрішньовушних апаратів. Їх абревіатура CIC - Completely In the Canal означає, що вони знаходяться повністю в слуховому каналі і зовні майже невидимі при носінні. З вашого вушного каналу виступає тільки невелика волосінь, яку можна побачити, якщо тільки хтось вирішить уважно розглянути вухо. Вона необхідна для того, щоб ви могли витягти слуховий апарат з вуха. Такі пристрої розроблені для легкої та помірної втрати слуху

Переваги

1) Мінімальний розмір.
2) Розташування мікрофона в вушному каналі, а не за вухом, зберігає природну акустику, що забезпечується зовнішнім вухом, яке допомагає локалізувати напрямок звуку.

Хоча розмір внутрішньоканальних слухових апаратів має переваги, у нього також є недоліки: зазвичай вони без регуляторів гучності або кнопок програм, а глибоке позиціонування робить їх більш сприйнятливими до пошкодження сіркою і вологою у вушному каналі. Тому вони вимагають більш ретельного догляду. Крім цього, їх розмір також ускладнює роботу з ними для людей з обмеженою дрібною моторикою.

Моделі

Детально ви можете ознайомиться з такими доступними варіантами пристроїв:
1) Shine Rev 4 CIC P / HP
2) Quantum СIC є в чотирьох видах: EP / HP / SP (6-канальний і 6-смугової), 6 P / HP / SP (6-канальний і 6-смугової), 12 P / HP / SP (12-канальний і 12-смугової), 20 P / HP / SP (20-канальний і 20-смугової).
3) Stride в п'яти видах: 500 CIC P / HP, 600 CIC P / HP, 700 CIC P / HP, 800 CIC P / HP, Pro CIC P / HP.
Щодо підсилення, слухові апарати представлені в таких основних варіантах - потужному і високопотужними. Середня тривалість роботи батареї - 5 -7 днів.
Якщо ви хочете купити внутрішньоканальний слухового апарата зверніться за консультацією в центр слуху
Ваш Слух Наша Турбота, який знаходиться в місті Київ або на регіональному рівні по всій Україні. Купити слуховий апарат можно в растрочку або в кредит.