Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
НАВІЩО ВОНИ гризуть СЛУХОВІ АПАРАТИ?

Чому домашні тварини так люблять слухові апарати?

Всім собакам так подобаються слухові апарати,
що вони так і норовлять з ним пограти

Аудіологи, ЛОР-лікарі і фахівці зі слухопротезування кажуть це кожен раз, коли видають нові слухові апарати: "Будьте уважні: тримайте свої слухові апарати подалі від домашніх тварин!" Але, неминуче люди повертаються за новими апаратами через те, що їх щеня "стягнув" його і погриз, наприклад. Це постійно трапляється ... Тому, що слухові апарати можуть впливати на почуття домашніх тварин в наступним чином:

Звук
Собаки чують частоти від 12 до 80 000 Герц (або коливань в секунду), а людина - від 16 до 20 000. Собака здатна диференціювати до 9 000 різних за висотою звуків і відчувати силу звуку від 0,1 до 120 децибел. Собаки чують звуки середньої сили на відстані до 40-50 м (людина - 6-10 м). Слухові апарати при включенні видають високочастотний звук, який люди не чують. А коли їх мікрофони знаходяться дуже близько один до одного, виникає гучний звук зворотного зв'язку, що привертає собак.
Запах
Очевидно ж, що ваші слухові апарати пахнуть як Ви. На них залишаються сліди від поту і вушної сірки. Нюх собаки - це дивовижний світ запахів. У собаки більше 125 мільйонів нюхових клітин (у людини приблизно 5 мільйонів). Собака добре відчуває запах на вашому слуховому апараті і легко його знайде.
Смак
Уявіть собі, що більшості домашнім тваринам подобається смак вушної сірки, або їх приваблює запах... Як і у багатьох тварин, у собаки між смаком і запахом існує нервовий зв'язок. Вирішуючи питання про прийом їжі або відмову від неї, собака покладається на запах, а не на смак.
Все це робить з слухових апаратів забавну, смачну, гучну іграшку для вашого пухнастого друга.
Тому, ми нагадуємо, що коли Ви не використовуєте слухові апарати, вимикайте їх і ховайте високо, в недоступному для улюбленців місці!
Якщо ваші слухові апарати все ж "стали жертвою" домашньої тварини, обов'язково зателефонуйте до сервісного центру, і як можна швидше передайте його на ремонт чи відновлення (якщо це можливо).
Адже чути - це так важливо для людини!