Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Платформа Discover Next

допомагає людям вийти за рамки слів
СТВОРЕНО ДЛЯ ВАС!

Слухові апарати на платформі Discover Next

Слухові апарати на платформі Discover Next відрізняються від інших апаратів чудовими звуковими характеристиками, що дозволяють краще зрозуміти хто говорить, звідки виходить голос і яка інтонація використовується, допомагаючи слухачеві краще розуміти значення сказаних слів.

Відмінні характеристики

Сприйняття розмов, інтонації і емоцій
У Discover Next працюють передові технології, які дозволяють не тільки чути розмови в будь-якому акустичному середовищі, а й розпізнавати інтонацію і розуміти емоції співрозмовників.
Віддалена настройка через додаток на смартфоні
Ваш фахівець зі слухопротезування зможе дистанційно проводити налаштування ваших слухових апаратів на платформі Discover Next і пересилати вам ці дані в додаток на ваш телефон.
Асортимент моделей на батарейках і акумуляторі
Обирайте слухові апарати на платформі Discover Next, які підходять саме Вам: від мініатюрних завушних до непомітних внутрішньовушних, на батарейках або на акумуляторі з можливістю підзарядки.
Бездротове підключення слухових апаратів
З технологіями Discover Next тепер обидва апарати зможуть забезпечити можливість легкого бездротового підключення і здійснювати потокову передачу телефонних дзвінків і передачу цифрового мультимедіа.

Передові технології дозволяють чути і розуміти краще!

Чути і розуміти своїх співрозмовників краще - це можливо з слуховими апаратами на платформі Discover Next!
Завдяки поліпшеному сприйняття тихої мови і нової розробки Spectral Speech краще сприймаються розмови з різних джерел навіть у найскладніших акустичних умовах, значно легше вловити інтонацію сказаного і зрозуміти емоції співрозмовників.

Чотири функції - один відмінний результат!

Чотири потужні функції утворюють високоінтелектуальну систему обробки сигналів SoundCore: SoundNav 3.0, Spatial Awareness, SpeechPro, Sound Conductor.
SoundNav 3.0
SoundNav 3.0 - це результат багаторічного тренування нашого алгоритму класифікації з використанням машинного навчання, щоб слухові апарати могли працювати по-різному в різних акустичних ситуаціях.
Spatial Awareness
Функція просторового сприйняття в Discover використовує інноваційну стратегію з чотирма мікрофонами для акустичного поділу звуків і допомагає користувачеві краще визначати джерело голосу або шуму.
SpeechPro з додатковою функцією Spectral Speech
Функція SpeechPro допомагає краще розрізняти мова, вловлювати зміни в інтонації і визначати джерело голосу навіть в найскладніших акустичних умовах.
Sound Conductor з покращиним сприйняттям шепітної мови
Sound Conductor - це революційна технологія, яка врівноважує три
ключових складових природного звуку: виділення мови, зниження шуму і спрямованість.

Керуй апаратами на платформі Discover Next
зі свого смартфону!

Слухові апарати на платформі Discover Next можна підключити до будь-яким сучасним смартфоном з сумісним профілем гучного зв'язку Bluetooth. Обидва апарати на платформі Discover Next можуть приймати дзвінки безпосередньо з телефону в слухові апарати в режимі гучного зв'язку, а також передавати стерео-звучанням будь-яких мультимедіа.
Додаток на смартфоні Remote Plus підкаже, коли необхідно зарядити апарати, і покаже, як за ними правильно доглядати.
У складних умовах пандемії компанія Unitron розробила можливість дистанційної поднастройкі слухових апаратів. Тепер Вам можна не їздити на прийом до лікаря кожен раз, коли необхідно піднастроїти слуховий апарат!
Платформа Discover Next дозволяє вашому спеціалісту зі слухопротезування віддалено налаштовувати ваші слухові апарати і пересилати ці дані в додаток на смартфоні!
Дистанційне налаштування слухових апаратів на платформі Discover Next
Вибирай технологічний рівень згідно своїх потреб і покращуй його при необхідності з функцією Upgrade!

Широкий асортимент

На платформі Discover Next представлені слухові апарати різних типів: є серія внутрішньовушних (ITE) і внутріканальних апаратів (СІС), стандартних і потужних завушних (BTE), і звичайно мініатюрних завушних з виносним ресивером в вусі (RIC) Moxi™ Move R.
Слухові апарати Moxi™ Move R можна віддаленно під'єднувати до різних гаджетів, а живляться вони від літій-іонних акумуляторів з можливістю підзарядки для довготривалої роботи протягом усього дня.

Серії слухових апаратів на платформі Discover Next

Мініатюрні завушні слухові апарати з виносним ресивером в вусі
Завушні слухові апарати
DX Stride M
DX Stride P R