Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Мініатюрні Завушні Слухові Апарати

У перекладі ці непомітні пристрої переводяться, як ресивер в каналі (Receiver In Canal).Перед вами завушні мініатюрні слухові апарати, але з конструктивними особливостями. Про переваги цих пристроїв на різні втрати слуху, а також особливості їх вибору і відмінності читайте далі.
More products

Особливості конструкції

1) Динамік прямо в вушному каналі.
2) Набагато компактніші розміри.
3) Через збільшення відстані від мікрофона до динаміка ймовірність виникнення зворотного зв'язку "просвистування" стає меншим.
В результаті, при зменшенні розмірів, всі конструктивні інновації пішли тільки на користь і сьогодні ви можете купити більш компактний пристрій з покращеними характеристиками.
Про переваги
1) Крім малопомітного зменшеного корпусу, практично не видно проводок в вусі (в порівнянні зі звукопровідною трубкою).
2) Довжини проводка достатньо, щоб помістити зовнішню частину пристрою максимально зручно.
Вибір та покупка
В центрі слуха Ваш Слух Наша Турбота Ви можете отримати консультацію слухопротезиста та допомогу під час вибору необхідного пристрою. Мініатюрний слуховий апарат, як і будь який інший, можна придбати в умовах розстрочки або кредиту.

Про переваги

1) Крім малопомітного зменшеного корпусу, практично не видно проводок в вусі (в порівнянні зі звукопровідною трубкою).
2) Довжини проводка досить, щоб помістити зовнішню частину приладу максимально зручно.

Вибір та покупка

В центре слуха Ваш Слух Наша Забота Вы можете получить консультацию слухопротезиста и помощь в выборе подходящего устройства. Миниатюрный слуховой аппарат, как и любой другой, можно купить на условиях рассрочки или кредита.