Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

СУПЕРПОТУЖНІ СЛУХОВІ АПАРАТИ

T Max UP і T Max SP відносяться до групи завушних моделей. Абревіатура SP, яка англійською мовою розшифровується як "Super Power", означає величезну по силі потужність. Моделі UP, це ультрапотужні апарати більшої потужності. Працюючи на платформі Tempus, слуховий апарат Unitron T Max SP та T Max UP забезпечують функції, оптимізовані для важкої і глибокої втрати слуху і зосереджені на максимальному поліпшенні розбірливості мови і сприйняття.
Max SP і Max SPm відносяться до групи завушних моделей. Абревіатура SP, яка англійською мовою розшифровується як "Super Power", означає величезну по силі потужність. Моделі SPm, це суперпотужні апарати в меншому корпусі. Працюючи на платформі Era, слуховий апарат Unitron Max SP та Max SPm забезпечують функції, оптимізовані для важкої і глибокої втрати слуху і зосереджені на а максимальному поліпшенні розбірливості мови і сприйняття.

Моделі Max

T Max UP і T Max SP відносяться до групи завушних моделей. Абревіатура SP, яка англійською мовою розшифровується як "Super Power" означає величезну по силі потужність. Моделі UP - це ультрапотужні апарати більшої потужності. Працюючи на платформі Tempus, слуховий апарат Unitron T Max SP і T Max UP забезпечують функції, оптимізовані для важкої і глибокої втрати слуху і зосереджені на максимальному поліпшенні розбірливості мови і сприйняття.
Max SP і Max SPm теж відносяться до групи завушних моделей. Абревіатура SP (c англ. "Super Power") - це суперпотужні слухові апарати. Моделі SPm, це суперпотужні апарати в меншому корпусі. Працюючи на платформі Era, слуховий апарат Unitron моделей Max SP і Max SPm забезпечують функції, оптимізовані для важкої і глибокої втрати слуху і зосереджені на максимальному поліпшенні розбірливості мови і сприйняття.
На даний момент в магазині представлені 4 моделі цієї лінійки.
Сучасні слухові апарати Т Max SP і Т Max UP, що працюють на новій платформі Tempus. Завдяки сучасним технологіям оптимізації сприйняття мови і обліку навколишнього середовища Ви будете відчувати себе впевнено, знаючи, що з пристроями Max ваше життя стане значно простіше.
За кілька років слухові апарати Max SP і Max SPm, що працюють на платформі Era, довели надійність і функціональні особливості апаратів розроблених спеціально для компенсації важких і глибоких втрат слуху. Їх відмінності як у кількості каналів, програмних опціях, додаткових аксесуарів, так і ціною.
Подробиці можна дізнатися у наших консультантів, так як ми офіційно представляємо слуховий апарат unitron max в Україні і Києві в частотності.
У центрі слуху та кабінеті слухопротезування, ми допоможемо вам вибрати і купити пристрій, який буде вас задовольнять естетично, функціонально, комфортно сидіти і підходити по вартості.