Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Unitron

"У компанії Unitron ми докладаємо всіх зусиль, щоб можливість чути була доступна кожному, хто має втрату слуху."
Ян Метцдорф, президент Unitron з 2011 р. по 2016 р.
Unitron Hearing Ltd – одна з найбільших компаній, що представляють сьогодні на світовому ринку сучасні цифрові слухові апарати з інноваційними технологіями та функціями, які дозволяють чути краще. Unitron входить до складу Sonova Holding AG. Штаб-квартира в м Кітченер (провінція Онтаріо, Канада). Починаючи з підстави в 1964 році, компанія Unitron зарекомендувала себе як одна з найбільш швидко зростаючих і успішних виробників слухових апаратів в світі. Кожна нова лінійка слухових апаратів від компанії Unitron - це бездоганна якість, передові технологічні розробки і більше 50-річний досвід роботи в сфері слухопротезування.

Заснована в 1964 році
Unitron - це міжнародна компанія, яка вже більше 50 років працює на світовому ринку і співпрацює з провідними науковими інститутами і фахівцями, які займаються дослідженнями в області слуху
Входить до групи компаній Sonova
Unitron є частиною групи компаній Sonova з більш ніж співробітниками 14 000 співробітниками, доходом 356 млн франків та науково-дослідних, конструкторських і проектних робіт на 137 млн франків
Канадська якість
Unitron є канадським виробником слухових апаратів з контролем якості згідно розроблених стандартів
Світова штаб-квартира в канадському регіоні Ватерлоо
Світові розробки технологій слухових апаратів засновані на передових дослідженнях в області слуху здійснюються в регіоні Ватерлоо (Канада), відомому своїми провідними науковими інститутами
100+ співробітників в центрі розробки в Кітченері
Понад 100 фахівців з аудіології та інженерів-механіків по електроакустики, алгоритму та програмного забезпечення працюють над створенням досконалих слухових апаратів в центрі розробки в Кітченері (Онтаріо, Канада)
Unitron - міжнародна компанія з пердставітельствамі по всьому світу
21 локація компанії Unitron по всьому світу.
У більш ніж 70 країнах є представництва компанії Unitron по слухопротезуванню.
Стандартизоване виробництво слухових апаратів з постійним контролем якості засновано в Сучжоу (Китай)
Наш головний принцип — це турбота про суспільство, в якому ми живемо і працюємо.
Інноваційні продукти, технології, послуги та програми компанії Unitron пропонують винятковий рівень персоналізації. Компанія Unitron пропонує досить широкий асортимент рішень для поліпшення слуху.

За стилем виділяють завушний і внутрівушний тип корпуса. Стандартний завушний BTE повністю прикріплюється за вухом, а в моделях RIC ресивер виноситься у вухо.

Внутрівушний може бути представлений в трьох варіантах: ITC (внутрівушний), СIC (внутріканальний), IIC (мікроканальный).

Крім цього пристрою можуть мати систему зворотного зв'язку, різні типи спрямованості мікрофонів, бінауральну синхронізацію і іншими функціями, які підвищують комфорт при експлуатації і розбірливість мови.
unitron Украина
Ми пропонуємо цифрові слухові апарати, які налаштовуються через комп'ютер і не тільки. Це найсучасніший вид пристроїв, що здатні обробляти і виділяти мову на фоні навколишнього шуму.

Переваги слухових апаратів Unitron:

1
Приємна ціна в порівнянні з конкурентами такої ж лінійки
2
Стандартизоване виробництво з контролем якості
3
Понад 50 років досвіду
4
Постійне підвищення кваліфікації та навчання персоналу
5
Спеціальні пробні слухові апарати для попередньої оцінки результату від експлуатації пристрою
6
Можливість підвищення функціонального рівня, не купуючи нового апарата
7
Стильний дизайн слухових апаратів
8
Пристрої, які можна підключити до телевізора або мобільного телефона
9
Функція Log It All для фіксації реальних життєвих даних
Дозвольте наповнити ваше життя звуком - в наших центрах фахівці допоможуть підібрати пристрій, який буде максимально відповідати вашим потребам, з доступною вартістю. І навіть якщо Ви не впевнені у виборі, у нас є унікальна пропозиція пробного носіння, яке можливе завдяки пристроям Flex:Trial.