Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
ОНОВІТЬ СВІЙ СЛУХОВИЙ АПАРАТ!!
Компанія Unitron завжди шукає нові рішення для того, щоб зробити процес слухопротезування якіснішим і ефективним. Flex:Upgrade є унікальним та інноваційним рішенням, яке дозволяє клієнту підвищити технологічний рівень, його слухового апарата, не купуючи при цьому новий.
Як це працює
Тепер при покупці слухових апаратів Unitron, які працюють на платформах North, Era і Tempus (крім Shine Rev), у Вас з'явилася можливість поновлення і підвищення функціонального рівня, без зміни Вашого апарата. Зверніться до фахівця в своєму регіоні, для отримання більш докладної інформації.
100% без ризику та зобов'язання!
При підборі слухового апарата, фахівець підбере Вам модель та технологічний рівень, який дасть найбільш якісний результат у всіх акустичних ситуаціях, в яких Ви будете його використовувати. Згодом, Вам можуть знадобитися додаткові функції, які Ваш апарат може й не мати. Не біда! Вам просто необхідно звернутись в один з наших київських центрів для підвищення технологічного рівня Вашого слухового апарата. При цьому оплачується тільки різниця у вартості за прейскурантом між технологічним рівнем Вашого апарата і тим, який Ви оберете для оновлення.
Зручно центру слуху та вигідно клієнтам
Це абсолютно унікальне рішення для центрів слуху, яке дозволяє запропонувати своїм клієнтам можливість підвищити технологічний рівень набутих ними слухових апаратів без ризику і яких-небудь зобов'язань. Знання і впевненість у тому, що пізніше клієнт може легко оновити свій апарат, дає більшу впевненість при ухваленні рішення. Фахівець з слухопротезуванню витратить менше часу для здійснення продажу і ще раз зміцнить взаємини з клієнтом.