Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Нагорода Національного рівня!

ТОВ "ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА" відзначено споживачами України як кращого продавця слухових апаратів за 2018 рік.
Компанія "ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА" - вибір споживача 2018!
ТОВ "ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА" була визнана споживачами товарів і послуг всієї України найкращим продавцем слухових апаратів в 2018 році. Вручені нагороди "Вибір споживача 2018" підтверджують право першості ТОВ "ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА" серед інших компаній цієї сфери діяльності.
Згідно з підсумками всеукраїнського маркетингового дослідження 2018 року, компанія "ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА" отримала нагороду "Вибір споживача 2018"
завдяки фінансово-економічним показниками компанії і позитивним відгуками всіх що беруть участь в опитуванні споживачів України.
Нагадуємо, що ТОВ "ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА" є дистриб'ютором слухових апаратів Unitron (Юнітрон) в Україні. Історія компанії бере свій початок з 2006 року. За весь час роботи найголовнішим в компанії завжди був споживач. Може завдяки цьому ми і стали кращим вибором року всіх споживачів України в сфері роздрібної торгівлі медичними та ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах. І ми дуже раді і горді того, що заслужили цю нагороду. Адже пріоритетом компанії є постійне зростання і поліпшення у всьому, починаючи від зустрічі клієнтів і їх слухопротезування, і не закінчуючи обслуговуванням слухових апаратів, навчанням нових фахівців і партнерів, інформуванням про новинки ринку слухопротезування і багато чого іншого.