Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Картка VIP-клієнта
Станьте нашим VIP-клієнтом і користуйтеся додатковими знижками і кращими умовами обслуговування в київських центрах "ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА"

Як отримати картку VIP-клієнта?

Купівлі на 50 000 грн
VIP-карту можна буде оформити при накопичені 50000 бонусних балів протягом 1 року. При чому це може бути одноразова покупка слухових апаратів та аксесуарів на суму не менше 50 тис. грн, або кілька покупок в перебігу 1 року
Анкета і VIP-картка
Заповніть реєстраційну анкету та отримаєте заповітну VIP-карту! Тепер Ви наш VIP-клієнт і маєте право на додаткові знижки і особливі переваги в обслуговуванні

Особливі переваги для наших VIP-клієнтів:

Знижка 10% на всі товари і послуги
Безкоштовна аудіометрія раз на рік
Безкоштовне налаштування слухових апаратів
Сервісне обслуговування та ремонт ваших слухових апаратів позачергово
Тимчасова заміна вашого власного слухового апарату на час ремонту
Правила участі в програмі лояльності ВІП-клієнтом
1. VIP-карта є власністю ТОВ «ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА» і діє на постійній основі.
2. VIP-карта є посвідченням того, що клієнт є учасником програми лояльності.
3. VIP-карта дає учаснику програми право на користування спеціальними пропозиціями і бонусами в мережі наших київських центрах слуху.
4. ТОВ «ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА» має право змінювати Правила участі в програмі лояльності в будь-який час без попереднього повідомлення учасників.
5. Стати Учасником програми лояльності та отримати VIP-карту можна при накопичені 50000 бонусних балів і заповнені Реєстраційної анкети.
6. На Учасника будуть поширюватися чинні Правила участі з усіма періодично внесеними до них змінами з моменту отримання VIP-карти.
8. Бонусні бали для отримання VIP-карти нараховуються кожного клієнта при Прокопик товарів, або послуг в мережі центрів «ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА».
9. Для зарахування бонусних балів повідомте свого фахівця з слухопротезування про бажання брати участь у програмі лояльності. А також, повідомляти про свою участь при кожній оплаті для зарахування балів на рахунок.
10. За кожну витрачену Вами 1 гривню в наших київських центрах, буде нараховано 1 Бал (якщо сума покупки дорівнює або більше 1 грн).
11. Інформацію про кількість накопичених балів клієнт може дізнатися у фахівця.
12. Після накопичення необхідної кількості балів і реєстрації Менеджером ТОВ «ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА», клієнт стає учасником програми лояльності і має можливість використовувати спеціальні пропозиції.
13. Учасник має право припинити свою участь в програмі лояльності в будь-який час, при цьому бонуси і спеціальні пропозиції анулюються.
14. Для припинення участі в програмі лояльності потрібно надіслати письмове повідомлення про припинення участі в адресу ТОВ «ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА».
15. Про дострокове припинення дії карти Менеджер повідомляє Учасника за 10 календарних днів до закінчення дії VIP-карти відповідно до діючих на даний момент Правилами участі.
16. ТОВ «ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА» має право припинити участь в програмі лояльності будь-якого учасника без повідомлення шляхом блокування Картки у випадках, якщо Учасник грубо порушив чинні Правила участі.
17. У разі припинення участі VIP-карта вважається недійсною і по можливості виключається.
19. У разі втрати і необхідності відновлення VIP-карти Клієнт повинен повідомити про втрату VIP-карти і надати дані для заповнення анкети.
20. Повідомити про втрату VIP-карти можна:
а) звернувшись до головного офісу «ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА» за адресою: м .. Київ, вул. Мельникова, 18;
б) за телефоном: (044) 483 36 98 (вартість дзвінків за тарифами оператора)